Yerli Kullanıcılarla İnstagram Hileleri Neler?

İnstagram kullanıcıları hem sosyal hayatını takipçileriyle paylaşmak hem de burayı kazanç sağlama aracı olarak kullanmak için farklı yollara başvurmaktadır. İstemedikleri bir durum için çeşitli hileler geliştirmişlerdir. Örnek verecek olursak, gelen mesajı okumak isteyip karşı tarafa okunduğu bildirisinin yansımamasını sağlamak. Bunu yapmanın yolu ise ilk olarak telefonunuzdaki uçak modunu açmalısınız. Ardından gelen mesajı okuyup uygulamadan çıkış yapmanız gerekir. Bu aşamadan sonra internetinizi açıp instagram hesabınıza yeniden bağlanabilirsiniz. Mesajın okunduğu bilgisi karşı tarafa yansımayacaktır.

Instagram Mesaj Atmış Gibi Gösterme

Bunun için İnstaFake uygulamasından sohbet oluşturmak ve akran görüntüsü almak yeterli olacaktır. Birebir instagram gibi göründüğünden farkı anlamak çok zordur. İnstagram kullanıcıları kazanç elde edebilmek için takipçi de satın almaktadır ancak her platform bunun için güvenli olmayabilir. Bayigram.com platformunda sunulan hizmetler arasında yer alıp satın alan kullanıcılara daha fazla beğeni ve fenomen olma fırsatı sağlamaktadır. İnstagramda yapılan bazı hileler zarar verirken bazıları avantaja dönüştürülebilmektedir.

Instagram DM Okuma Hilesi

Başkasının Dm mesajlarını okumak için casus yazılımlar kullanılmaktadır. Bu yazılımların çoğu da lisanslı ve güvenlidir. Ayrıca mesajlara ulaşmak için kayıtlı şifreler de kontrol edilebilir. Pek çok hile mevcuttur ancak takipçi sayısını artırmak isteyenler için avantajlı hile yöntemleri sağlayan siteler de vardır. İnstagram yorum satın al, takipçi satın al gibi birden fazla instagram hilesi Bayigram.com’da indirimli fiyatlar ile satılarak kullanıcıların en kısa zamanda popüler olmalarına, kazanç elde etmelerine imkan tanımaktadır.

Instagram Anlık Hilesi

Yeni güncelleme sayesinde artık Dm üzerinden gönderilen fotoğraflar artık tek sefer görünecektir. Sadece gönderirken kamera uyarısına tıklamanız yeterlidir. Bir kez görüldükten sonra fotoğraf kesin olarak silinmektedir. Ünlüler ve tanınmış kişiler için oldukça önemli bir hiledir. Çünkü kayıtlı bir kanıt bırakmayarak güvenlik açısından instagramda popülerliği artırmayı sağlamaktadır. Bayigram.com satın almış olduğunuz hiçbir hizmet için şifre istemez, üçüncü kişiler ile bilgilerinizi paylaşmaz. Yorum satın al kısmından güvenle alışveriş yapar takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Bu sayede tanıtım ve reklam işbirliklerinden kazanç elde ihtimaliniz artacaktır.

Önerilenler

Uzay Manga Dünyanın dışına taşan manga sevdası bazı uzaylıları aramıza getirdi. Çok zaman olmadı ama uzaylı teknolojisi ve harika ekip üyelerinin çalışmaları ile en sevdiğiniz manga, webtoon gibi eserler sizleri…

Dijital dünyada çok sayıda kişi tarafından kullanılmakta olan Facebook aynı zamanda pek çok sosyal medya uygulaması ile bağlı olarak çalışmaktadır. Facebook fotoğrafı video, canlı yayın ve daha pek çok içeriği…

Yorumlar